25. maijs, Pirmdiena
Vārda dienas: Anšlavs, Junora
Sākuma lapa » Sabiedrība » Augulis: palīdzības pakas varēs saņemt vairāk nekā 63 000 trūcīgie
Augulis: palīdzības pakas varēs saņemt vairāk nekā 63 000 trūcīgie
Autors: BNA / 29. aprīlis 2015, 16:28
Palīdzības pakas gadā paredzēts izsniegt 63 000 trūcīgiem Latvijas iedzīvotājiem, paredzot vienu paku mēnesī, intervijā telekanāla LNT raidījumam "900 sekundes" pastāstīja labklājības ministrs Uldis Augulis (ZZS).


Ministrs norādīja, ka palīdzības pakas, kuras trūcīgie iedzīvotāji varēs saņemt jau no 5. maija, vajadzētu būt pietiekami, paskaidrojot, ka ir plānota arī ievērojama rezerve: "Pakas sagādātas 98 000 cilvēkiem gadā".

"Kopumā palīdzības pakas būs iespējams saņemt 480 vietās visā Latvijā," norādīja Augulis, atgādinot, ka tās tiks izsniegtas personām, kurām pašvaldības būs izsniegušas izziņas par trūcīgas personas statusu, vai arī, ja persona nonākusi krīzes situācijā.

Ministrs informēja, ka šogad palīdzības pakām būs trīs veidi, proti, no 5.maija tiks izsniegtas pārtikas pakas, bet no jūnija arī saimniecības līdzekļus un higiēnas preces. Savukārt ģimenēm ar bērniem būs pieejams arī pakas uz skolas laiku, kurās būs izvēles iespējas - skolas somas, mācību līdzekļi un kancelejas preces.

"Šī programma neparedz tikai palīdzību paku izdalīšanu, bet arī papildus skaidrošana, konsultācijas par iespējām izkļūt no trūcīgās personas statusa un iesaistīties darba tirgū, kas nebija pieejamas pirms tam," norādīja ministrs.

Martā Latvijā reģistrēti 63 782 trūcīgās personas.Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: ģimene, palīdzības pakas, pārtikas pakas, trūcīgas personas statuss

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats