05. augusts, Trešdiena
Vārda dienas: Arvils, Osvalds
Sākuma lapa » Sabiedrība » Keišs: mēs tiekam baisi konfrontēti
Keišs: mēs tiekam baisi konfrontēti
Autors: Apollo.lv / 9. februāris 2012, 14:06
Valodu referendums ir radies no politiskām intrigām, taču neskatoties uz to, Latvijas pilsoņiem ir jāiet un jānobalso pret krievu valodu kā otru valsts valodu. Tā uzskata Jaunā Rīgas teātra aktieris Andris Keišs.


Sarunā Latvijas Radio aktieris norādīja, ka jautājums par referendumu patiešām ir absurds, jo pat krievi neies balsot par krievu valodu, bet gan par to, lai viņi tiktu pamanīti, raksta Apollo.lv.

«[..] Bet latviešiem tas ir izveidojies tā, ka ir jāaizstāv sava valsts. Šis jautājums ir nobriedis un mēs tiekam baisi konfrontēti. Neskatoties uz to visu, to [balsot referendumā pret divvalodību] vajag iet darīt, lai tas procents būtu nepārprotams,» sacīja Keišs.

«Tā aiziešana [uz referendumu] nav tāda valsts aizstāvēšana, kā bija 1919.gadā, kad jauni puikas lēja asinis par neatkarīgu Latviju, vai arī pirms 21 gada barikādēs. Tagad vajag tikai pasi un aiziet nobalsot par savu valodu,» teica viņš.

Latvijas Radio ceturtdien vēstī, ka daudzi sabiedrībā pazīstami cilvēki apvienojušies, lai aicinātu cilvēkus balsot pret izmaiņām Satversmē. Šodien viesnīcā «Radi un draugi» notiks viņu organizētās akcijas «Celies un ej! Tu zini, kā balsot!» pasākums.


Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: Andris Keišs, referendums

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats