02. decembris, Trešdiena
Vārda dienas: Meta, Sniedze
Sākuma lapa » Uzņēmējdarbība » Swedbank pievienojas dabisko pļavu atbalsta kustībai Iesēj savu kvadrātmetru!
Swedbank pievienojas dabisko pļavu atbalsta kustībai Iesēj savu kvadrātmetru!
Autors: Publicitātes materiāls / 27. oktobris 2020, 16:00
Rīt, 28. oktobrī plkst. 11.30 Latvijas Dabas fonda projekts GrassLIFE un Swedbank Daugavas krastā kopīgi iesēs dabiskās pļavas augu kvadrātmetru, kas papildinās zaļo zonu pie bankas centrālās ēkas Rīgā. Līdz ar to Swedbank pievienojas Latvijas Dabas fonda sāktajai dabisko pļavu atbalsta kustībai “Iesēj savu kvadrātmetru!”, kurā iesaistījušies jau daudzi Latvijas iedzīvotāji un nu pievienojas arī organizācijas un uzņēmumi.

Pļavas kvadrātmetru sēs Latvijas Dabas fonda projekta GrassLIFE vadītāja Inga Račinska kopā ar Swedbank Finanšu pārvaldes vadītāju Līgu Šķenderi, Swedbank Ilgtspējas attīstības vadītāju Adriānu Kauliņu, kā arī Latvijas Dabas fonda un Swedbank darbiniekiem.

Dabiskās pļavas un ganības ir izzūdoša dabas vērtība – šobrīd tās saglabājušās vien 0,7% Latvijas teritorijas. Lai saglabātu šīs unikālās ekosistēmas, kurās mājo izcila dabas daudzveidība, ir svarīgi ne tikai īstenot vērienīgus dabas aizsardzības pasākumus, bet arī spert mazos solīšus, iesaistot visu sabiedrību. Tāpēc Latvijas Dabas fonds šoruden sācis dabisko pļavu atbalsta kustību “Iesēj savu kvadrātmetru!”, kura ietvaros visā Latvijā iedzīvotāji un organizācijas iesēs aptuveni 700 dabisko pļavu puķu saliņas.

Vairāk informācijas: www.grasslife.lvDiskusija par rakstu (0)
Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats