26. novembris, Ceturtdiena
Vārda dienas: Konrāds, Sebastians
Sākuma lapa » Uzņēmējdarbība » Sabiedrībai nozīmīgu objektu būvniecībā izmanto LVM Zemes dzīles minerālos materiālus
Sabiedrībai nozīmīgu objektu būvniecībā izmanto LVM Zemes dzīles minerālos materiālus
Autors: Publicitātes materiāls / 22. oktobris 2020, 17:40
“LVM Zemes dzīles” šogad realizējusi vairāk nekā 350 000 m3 minerālos materiālus un to maisījumus, līdz ar to valsts un pašvaldības budžetā dabas resursu nodokļa nomaksas ietvaros iemaksāti vairāk nekā 140 000 eiro. Arī sabiedrībai nozīmīgi infrastruktūras objekti top, izmantojot “LVM Zemes dzīles” derīgo izrakteņu ieguves vietās gūtos minerālos materiālus.

Šogad, pilnībā vai daļēji izmantojot “LVM Zemes dzīles” minerālos materiālus, ir izbūvēti un joprojām top AS “Latvijas valsts meži” (LVM) meža ceļi, dažādi valsts un pašvaldību ceļu posmi. Augstvērtīgie būvniecības materiāli izmantoti arī sabiedrībai nozīmīgu objektu būvniecībā, piemēram, Aizkraukles vidusskolas piebūvē, Jelgavas kanalizācijas un ūdensapgādes tīklu paplašināšanā, LVM Zemgales reģiona klientu centra būvniecībā, kā arī veloceliņa izbūvē Murjāņos, graudu kaltes, fermas, noliktavas, estrādes izbūvē Strenčos un vēl citos objektos.

“LVM Zemes dzīles” neatkarīgi no sezonas nodrošina pieejamību augstvērtīgiem un kvalitatīviem minerālajiem materiāliem Latvijas teritorijā gan ceļu būvniecībai, remontdarbiem, būvdarbiem un būvmateriālu ražošanai, gan arī pašpatēriņa vajadzībām. LVM derīgo izrakteņu ieguves vietās pieejami smilts-grants maisījumi un dažādu frakciju smalkie materiāli, līdz gada beigām LVM ir iecerējusi nodrošināt ražotu minerālo materiālu un to maisījumu pieejamību vismaz 25 derīgo izrakteņu ieguves vietās visā Latvijas teritorijā.
Diskusija par rakstu (0)
Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats