27. maijs, Pirmdiena
Vārda dienas: Dzidra, Gunita, Loreta
Sākuma lapa » Uzņēmējdarbība » Olainfarm kļūst kriminalfarm
Olainfarm kļūst kriminalfarm
Autors: Arnis Kluinis, NRA.lv / 14. septembris 2018, 11:29
Uzņēmuma Olainfarm līdzīpašnieces Signe Baldere-Sildedze un Nika Saveļjeva vērsušās tiesībsargājošās institūcijās ar lūgumu sākt kriminālprocesu pret N. Saveļjevas māsu Irinu Maliginu.


Viņas lūdz sākt kriminālprocesu par reiderismu uzņēmumā, pilnvaru ļaunprātīgu izmantošanu un krāpšanu. Pēc Valērija Maligina nāves tiesa iecēla I. Maliginu par viņa mantojuma aizgādni. Visu šā gada pirmo pusi aizgādība izpaudās, dalot mantu ar V. Maligina sievu Elīnu Dzelmi. No šīs V. Maligina testamentā neminētās, bet neatraidāmās mantinieces I. Maligina atpirkās.

Septembra pirmajās dienās vajadzēja stāties spēkā V. Maligina testamentam, kas sadalītu viņa īpašumus viņa meitām. Dienu pirms Olainfarm īpašumtiesību sadalīšanas notikušā Olainfarm akcionāru sapulcē I. Maligina vēl kā akciju faktiskās kontrolpaketes apsaimniekotāja nobalsoja atlaist uzņēmuma padomi, bet tā - valdi.

Rezultātā uzņēmuma tagadējā vadība varētu Olainfarm pārdot kaut par vienu eiro un atstāt šo eiro mantojumā sadalīšanai starp S. Balderi-Sildedzi un N. Saveļjevu. Šādas nākotnes izredzes liek viņām rīkoties, bet I. Maligina un viņas juristi apgalvo, ka viss esot pilnīgi savādāk.
Diskusija par rakstu (0)
Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats