17. janvāris, Ceturtdiena
Vārda dienas: Tenis
Sākuma lapa » Uzņēmējdarbība » Mūrniece: Zaļās enerģijas lobijs parlamentā nav izjūtams
Mūrniece: Zaļās enerģijas lobijs parlamentā nav izjūtams
Autors: Anete Jansone, BIZNESS.LV / 11. aprīlis 2018, 11:25
Obligātā iepirkuma komponente (OIK) jeb atbalsta maksājums “zaļās enerģijas” ražotājiem, ko maksā visi elektrības patērētāji, ir smags mantojums politiķiem un sabiedrībai, intervijā LTV raidījumā “Rīta Panorāma” sacīja Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece (NA).


Intervijā Mūrniece norādīja, ka risinājumu OIK sistēmai nebūs viegli atrast, tomēr tas esot jāizdara. Pēc politiķes sacītā, “OIK ir smags mantojums gan Saeimai, gan valdībai, gan arī sabiedrībai kopumā,” un viņa izprotot Latvijas iedzīvotāju sašutumu saistībā ar lielajiem elektrības rēķiniem.

Viņa atzina, ka pagaidām “zaļās enerģijas” lobijs parlamentā neesot izjūtams, atzīstot, ka iepriekš šis lobijs esot bijis spēcīgāks.

Jau vēstīts, ka ar ierosinājumu izveidot augsta līmeņa darba grupu, kurai līdz 1.augustam būs jāizstrādā rīcības plāns elektroenerģijas obligātā iepirkuma komponentes atcelšanai, nācis klajā ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens (V). Paredzams, ka lēmumu par augsta līmeņa darba grupas izveidi līdzšinējās OIK sistēmas reformai valdība varētu pieņemt nākamnedēļ.Diskusija par rakstu (0)
Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats