16. decembris,
Vārda dienas: Alvīne
Sākuma lapa » Uzņēmējdarbība » Premjers vēlas apvienot Rīgas Austrumu un Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas
Premjers vēlas apvienot Rīgas Austrumu un Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas
Autors: Labdien.lv / 4. decembris 2017, 15:30
Lai mazinātu konkurenci savā starpā, kā arī, lai efektīvāk izmantotu gan ārstu, gan finanšu un citus resursus, ir jāapvieno Rīgas Austrumu un Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas. Intervijā laikrakstam „Diena” pauda Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS).


Lai gan jauno veselības reformu plānu premjers nosaucis par labu, tomēr norādījis arī uz to, ka plāns varēja ciest neveiksmi, jo tika pieņemts manāmi novēloti.

„Virziens neapšaubāmi ir pareizs, lai arī izpildījums ir stipri nokavēts. Daudz nav trūcis līdz tam, ka vairs nebūtu iespējas savākt valsts saimniecību un veselības aprūpē būtu jāpaļaujas uz to, kā tirgus noregulēs,” atzina Kučinskis.

Tāpat premjers norādīja, ka valstij ir jānostājas uz kājām un jāveido kārtīga un pārdomāta sistēma, ko šobrīd jau iesākusi veidot dažādas veselības aprūpes apvienības.

Lai veselības aprūpe nostātos stabilās pozīcijās, Kučinskis sacīja, ka ir jāveido sadarbība ar Rīgas pašvaldību, kā arī jāpieņem kā realitāte tas, ka cilvēku kļūst mazāk.Diskusija par rakstu (0)
Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats