15. jūlijs,
Vārda dienas: Egija, Egmonts, Egons
Sākuma lapa » Uzņēmējdarbība » Presto Autoskola - universitātes līmeņa jauno vadītāju apmācība
Presto Autoskola - universitātes līmeņa jauno vadītāju apmācība
Autors: Publicitātes materiāls / 18. maijs 2017, 17:42
Visas labās idejas parasti dzimst ar lielu entuziasmu, un to izdošanās ir atkarīga no tā, vai ticību idejai iespējams saglabāt par spīti šķēršļiem un grūtībām. Īpaši aktuāli tas ir sarežģītajā un pārsātinātajā autoskolu biznesa vidē ar vairāk kā 200 autoskolu piedāvājumiem. Lai izceltos un pievilinātu topošos vadītājus, bieži vien tiek izmantotas krāpnieciskas mārketinga aktivitātes, dempingotas cenas un doti melīgi līgumi.

Presto – autoskola ar īpašu pieeju 

Presto Autoskola ir spējusi saglabāt ticību autoskolu pamatbiznesa vērtībām kopš tās dibināšanas.  Saprotot sarežģīto un brīžiem degradējošo tirgus situāciju topošo vadītāju piesaistīšanas ziņā, autoskola nevis pakļāvusies, bet sacēlusi vētru, piedāvājot kvalitatīvu universitātes līmeņa apmācību par konkurētspējīgām cenām. No vienkāršas autoskolas Presto ir izaugusi par nozīmīgu un mīlētu mācību iestādi, ko apliecina Latvijā lielākā autorizēto atsauksmju krātuve internetā un labie statistikas rādītāji. 

Presto vērtību apliecina arī tas, ka auto skola jau otro gadu pēc kārtas ir 2. vietā pēc autoskolas.com vērtējuma. Autoskolas.com ir neatkarīgs un visaptverošs pētījums par Latvijas autoskolām ar mērķi palīdzēt topošajiem vadītājiem atrast sev piemērotāko mācību iestādi. Pētījums ietver sekotāju balsojumu, skolu komunikācijas monitoringu, aktivitātes un reakciju uz iepriekšējā gada likumdošanas izmaiņām. 

Instruktors ir viens no svarīgākajiem ķēdes posmiem

Presto Autoskolas instruktori nav ieinteresēti pagarināt apmācības laiku. Citas autoskolas uzliek instruktoram veikt bezmaksas nodarbības – tā rezultātā instruktors tērē laiku, degvielu un ļauj lauzt mašīnu, cerot,  ka kursants turpinās apmācību pēc bezmaksas nodarbību izlietošanas.

Kā atzīmē augstas kvalifikācijas instruktors Reinis Bekkers: “Viss [mājas lapā] ir pārskatāms un viegli izdarāms. Ja viens instruktors neapmierina, brīvi ej pie nākamā. Brīvi spēj pārbaudīt savas prasmes un iemaņas pie vairākiem instruktoriem. Arī pasniedzēji mums ir ļoti labi, un mašīnas ir jaukas un jaunas. Viss ir ļoti ērti, un tas ir galvenais.”

Digitālā attīstība un novitāte ir uzņēmuma fundaments

Presto Autoskola izceļas ar inovatīviem un mūsdienīgiem digitālajiem risinājumiem arī pasaules līmenī. Izaugsme no vienkāršās pieraksta sistēmas plānotāja kladītē uz  e-pieraksta sistēmu ir ideāla gan kursantiem, gan instruktoriem – caur savu Presto profilu instruktors redz, kuros laikos ir pierakstījušies braucēji, turpretī kursanti redz, kuri instruktori ir pieejami sev ērtā laikā. Tāpat kursantiem ir iespēja attālināti noslēgt līgumu un samaksāt par braukšanas nodarbībām tiešsaistē. 

Presto izprot to, ka ar autoskolas pabeigšanu un tiesību iegūšanu nekas neapstājas, jo ar bloga rakstiem turpina izglītot un sniegt padomus, t.sk. rakstot padziļinātu informāciju par transportlīdzekļu vadīšanu un CSDD aktualitātēm.

Kāpēc izvēlēties Presto? 

Tā ir iespēja saņemt kvalitatīvas, progresīvas, uz pieredzes balstītas praktiskās un teorētiskās iemaņas; 
Auto-moto skola rūpējas par saviem uzticamākajiem klientiem, piedāvājot 20% atlaidi lojalitātes programmas “Mēs mīlam mūsu klientus” dalībniekiem;
100% apmierinātības garantija - par pamatotu pretenziju par apmācību kvalitāti iespējams naudu saņemt atpakaļ;
Autoskola izceļas ar nemitīgu un progresīvu tehnisko izaugsmi arī digitālajā vidē, saprotot auditorijas vajadzības un vēlmes būt uzrunātiem sociālajos tīklos;
Izcila un profesionāla komanda. 

Ja izvēlies attīstību, kvalitāti un individuālu attieksmi – autoskola Presto viennozīmīgi ir labākā izvēle – klikšķini uz https://presto.lv/ un pārliecinies! Diskusija par rakstu (0)
Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats