20. jūnijs, Trešdiena
Vārda dienas: Maira, Rasa, Rasma
Sākuma lapa » Uzņēmējdarbība » Uzņēmums Rolling cenšas atspēkot ziņas par maksātnespējas pieteikumu
Uzņēmums Rolling cenšas atspēkot ziņas par maksātnespējas pieteikumu
Autors: BNA / 17. maijs 2017, 13:03
Maksātnespējai pieteiktā uzņēmuma SIA “Rolling” vadītājs Kaspars Skribanovskis vērsies ar atklātu vēstuli pie uzņēmuma draugiem, darbiniekiem, sadarbības un atbalstītājiem, kurā klāsta, ka uzņēmums kritis par upuri krāpniekiem. 

Skaidrojot maksātnespējas iemeslus, Skribanovskis norāda, ka uzņēmums grūtībās nonācis atsevišķu negodprātīgu cilvēku darbību rezultātā, kuri līdz pat šim brīdim nav slēpuši savus nolūkus, tai skaitā, ar negodprātīgām metodēm iegūt naudas līdzekļus no uzņēmuma. Viņš skaidro, ka kādu laiku atpakaļ tika informēts, ka personu grupa, kuru darbības specifika tika raksturota kā fiktīvu maksātnespējas pieteikumu sniegšana tiesā, tādā viedā uzņēmumiem radot diskreditējošu situāciju un vienlaicīgi piedāvājot uzsāktās darbības pārtraukt par zināmu naudas summu, ir apņēmusies arī augstāk norādītajā veidā censties iegūt materiālu labumu no uzņēmuma .

“Pirmkārt, jāsaka, ka pirmreizēji bija grūti pieņemt, ka uzņēmums “Rooling” varētu kļūt par tik neētisku darbību upuri, taču tagad varu apliecināt, ka saņēmu “piedāvājumu” samaksāt, lai uzņēmumam netiktu taisītas problēmas, sniedzot fiktīvu maksātnespējas pieteikumu tiesā. Es atteicos pakļauties faktiskai šantāžai un izspiešanai un saņēmu šo peronu grupas pārstāvja pausto apņemšanos kaitēt uzņēmumam “Rolling”. Es varu droši apgalvot, ka uzņēmuma “Rolling” maksātspēja ir pārliecinoša un es esmu ar vislielāko cerību, ka dažu turpmāko dienu ietvaros, kad tiesa izskatīs iesniegtā maksātnespējas pieteikuma pamatotību, es nodrošināšu visus nepieciešamos pierādījumus taisnīgam tiesas lēmumam,” uzsver Skribanovskis.

Kā redzams, Maksātnespējas administrācijas interneta vietnē norādītajā informācijā, maksātnespējas pieteikuma iesniedzējs ir Salaspils uzņēmums SIA “PVshop”, kurš kā savu darbības veidu ir norādījis mazumtirdzniecību pa pastu vai interneta veikalos. To, kāpēc un uz kāda pamata maksātnespēju iesniedzis tieši šis uzņēmums, Skribanovskis nepaskaidro.

Vienlaikus viņš attaisnojas, ka iepazīstoties ar tiesas dokumentāciju, skaidri var pārliecināties, ka tiesa ir, nevis saskatījusi uzņēmuma “Rolling” maksātnespējas pazīmes, bet norādījusi, ka iesniegtais pieteikums par maksātnespēju ir izskatāms tiesas sēdē, kur tiks konstatēts uzņēmuma faktiskais finansiālais stāvoklis.

Jau vēstīts, ka pēc Valsts aģentūras Maksātnespējas administrācijas sniegtās oficiālās informācijas 2017. gada 16. maijā pieteikta prasība par SIA “Rolling” maksātnespēju.

SIA Rolling ir pilna servisa uzņēmums, kas darbojas kopš 2001. gada un veic plaša profila biroja tehnikas servisu, biroja tehnikas, izejmateriālu un arī pārtikas preču tirdzniecību un piegādi juridiskām personām. Kā norāda Lursoft sniegtā informācija, SIA Rolling apgrozījums 2016. gadā sastādīja 6,35 miljonus eiro, kas ir ap 10% vairāk nekā 2015. gadā. 2013. gadā ticis dibināts SIA Rolling saistītais uzņēmums Igaunijā – Rolling OÜ.

SIA Rolling iepriekšējais nosaukums, ar kuru tas ilgus gadus bija pazīstams biroja tehnikas tirgū ir “Biroja tehnikas servisa centrs” (BTSC).
Diskusija par rakstu (1)
Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats