12. augusts, Trešdiena
Vārda dienas: Klāra, Vizma
Sākuma lapa » Uzņēmējdarbība » Uzņēmumi aktīvi interesējas par jauniem personāla motivēšanas paņēmieniem; tiks rīkots īpašs seminārs
Uzņēmumi aktīvi interesējas par jauniem personāla motivēšanas paņēmieniem; tiks rīkots īpašs seminārs
Autors: Publicitātes materiāls / 14. aprīlis 2014, 12:38
Kā rāda uzņēmumu pieredze, atbilstoši izvēlēta un veidota motivācijas sistēma ļauj uzņēmumam ne tikai būtiski paaugstināt peļņu, bet arī veicināt pozitīvu darbinieku attieksmi pret sev uzticētajiem darba pienākumiem. Lai sniegtu uzņēmumu vadītajiem un personāla speciālistiem specifiskākas zināšanas par darbinieku kompetenču izvērtēšanas metodēm un motivāciju noteikšanu, biznesa apmācību centrs “Biznesa Akadēmija” rīko īpašu semināru “Personāla novērtēšana un motivācija – kā noteikt savas komandas spožākās zvaigznes un motivēt darbiniekus vēl labākam sniegumam”, kas norisināsies jau 17. aprīlī.


“Daudzi vadītāji nereti atzīmē, ka motivācijas teorijas, kuras tiek pasniegtas dažādās mācību iestādēs, ir interesantas un sniedz priekšstatu par cilvēka rīcības motīviem, taču ir pārāk izplūdušas vai vispārīgas gadījumos, kad nepieciešams izvērtēt kādu konkrētu cilvēku. Katrs darbinieks ir individuāls ar savām vēlmēm, spējām, motīviem un interesēm, taču ikdienā nereti var redzēt, ka visi tiek motivēti vienādi. Motivācijas teorijas nevar līdzēt arī situācijās, kad notiek pārmaiņas uzņēmumā, piemēram, darbinieka paaugstināšana amatā, jo šādos gadījumos, izprotot individuālo specifiku, ir nepieciešams mainīt darbinieka uzskatus un motivāciju,” skaidro uzņēmumu vadības konsultante un pārdošanas speciāliste Egita Sproģe.

Praktiskā semināra mērķis ir dot vadītājiem un personāla speciālistiem instrumentus, ar kuru palīdzību varētu ātri un tieši izvērtēt esošo darbinieku un pretendentu stiprās un vājās puses, kā arī kādi motivācijas paņēmieni viņus padarīs par efektīvu darbinieku. Praktiskajā semināra interesentiem tiks skaidroti paņēmieni, kā dziļāk izprast darbinieku un atbilstoši viņa individualitātei motivēt, kā arī atbilstoši situācijai mainīt darbinieka motivāciju.

Seminārā būs iespēja arī analizēt savu motivāciju un patrenēties izprast citu. Paņēmieni tiks ilustrēti ar piemēriem no dzīves, būs paskaidrojumi par labākām praksēm uzņēmumā, kā arī biežāk pieļautajām izvērtēšanas un motivēšanas kļūdām.

Seminārus vada lektore ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi tiešajā pārdošanā un pārdošanas vadībā, pārdošanas procesu un komandas izveidē,  komandas vadīšanā, uzņēmuma izveidē, vadīšanā – Egita Sproģe. Pārdošanas karjerā veiktas vairāk kā 14 000 veiksmīgas vizītes mazo,  vidējo, lielo klientu B2B segmentā, strādāts  ar Latvijas un ar  starptautiskiem klientiem un piegādātājiem.Pieredza kā darba ņēmēja, tā darba devēja pozīcijā.Maģistra grāds  "TQM -  Vispārējā kvalitātes vadība" uzņēmumos un organizācijās. Egita konsultē, sagatavo un vada mācību programmas pārdošanas uzņēmumos, palīdz pārdošanas organizāciju izveidošanā jau esošos vai jaunos uzņēmumos, to vadībā, attīstībā un piemērošanā.

Pateicoties līdzfinansējumam, semināra izmaksas sastāda vien EUR 99. Lai pieteiktos semināra apmeklējumam, aicinām sazināties ar biznesa izglītības centra “Biznesa Akadēmija” pārdošanas skolu pa tālruni: +371 20355559, vai arī sūtīt e-pastu uz: izglitiba@biznesaakademija.lv


Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: apmācības, augstāka motivācija, Biznesa akadēmija, Biznesa semināri, darbinieku motivēšana, Egita Sproģe, kursi, motivācija, personāla novērtēšana, seminārs, uzņēmumu vadītāji

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats