19. oktobris, Sestdiena
Vārda dienas: Drosma, Drosmis, Elīna
Sākuma lapa » Uzņēmējdarbība » Grupu nodarbības fitnesa klubos apmeklē aizvien vairāk vīriešu
Grupu nodarbības fitnesa klubos apmeklē aizvien vairāk vīriešu
Autors: Anete Jansone, BIZNESS.LV / 9. decembris 2013, 15:39
Lai iegūtu skaistu un sportisku augumu, kā arī uzlabotu savu veselību, daļa cilvēku izlemj, ka ar sportošanu savā nodabā ir par maz, tāpēc nolemj apmeklēt kādu no fitnesa klubiem. Ikvienam, aktīva dzīvesveida cienītājam, ir iespēja izvēlēties sev tīkamākos treniniņu veidus, vai nodarbības, taču pēdējā laikā arvien populārākas kļūst tieši grupu nodarbības, turklāt, ja agrāk tās, galvenokārt, apmeklēja sievietes, tad šobrīd nodarbībās piedalās arī daudz stiprā dzimuma pārstāvju.


Grupu nodarbību veidi ir ļoti dažādi, tie atšķiras gan pēc intensitātes, gan izpildīšanas tehnikas. Kā norāda fitnesa klubu tīkla “Atlētika” attīstības direktors Andris Žiganovs, populākās grupu nodarbības, joprojām, ir “Body Art”, “Fitness Yoga”, “Body Bike”, “Pilates”, “Super ABD”, “Body Arhitect”, “RIP 60” u.c. Ikvienam vajadzētu izvēlies sev piemērotāko grupu nodarbību no klubā piedāvātajām, vadoties pēc savām spējām un mērķiem.

“Grupu nodarbības fitnesa klubos parasti asociējas ar vidēju ķermeņa slodzi, kas vairāk paredzētas sievietēm, taču tā nebūt nav – arī vīrieši apmeklē dažādas grupu nodarbības, lai palielināto vispārējo ķermeņa spēku un izturību. Grupu nodarbību klāsts ir ļoti plašs, jebkurš var piemeklēt sev piemērotākās nodarbības. Vairums vīriešu apmeklē gan trenažieru zāli, gan grupu nodarbības, jo tas ir lielisks veids kā atbrīvoties no dienā uzkrātā sasprindzinājuma un stresa, vienlaikus attīstot spēku, izturību, ātrumu un kustību koordināciju. Tuvojoties jaunajam gadam, izteikti vērojams “jaunā gada apņemšanās brīnums”, kad daudzi cilvēki nopērk sev abonementu ar domu, ka jāuzsāk dzīvot citādi. Cilvēki apzinās veselīga dzīvesveida pamatvērtības un vairāk pievēršas fiziskajām aktivitātēm ikdienā, kas, protams, tikai priecē,” turpina Andris Žiganovs.
Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: Atlētika, fitnesa klubs, grupu nodarbības, joga, kardiotrenažieri, skrejceļi, spēka trenažieri, sporta klubs, sporta zāle, svaru zāle, trenažieri, velotrenažieri

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats