06. jūlijs, Pirmdiena
Vārda dienas: Anrijs, Arkādijs
Sākuma lapa » Uzņēmējdarbība » Elkor turpina martā uzsākto pretrunīgo akciju
Elkor turpina martā uzsākto pretrunīgo akciju
Autors: Apollo.lv / 25. aprīlis 2012, 15:25
Uzņēmums «Elkor» plāno sveikt visus Latvijas iedzīvotājus 4.maija svētkos, Latvijas neatkarības deklarācijas pieņemšanas gadadienā, piedāvājot 11% atlaidi pirkumiem veikalos.


Paziņojumā medijiem uzņēmums norāda, ka tā tiks turpināta martā notikusī akcijai, kurā «Elkor» piedāvāja 11% atlaidi ārvalstu tūristiem, raksta Apollo.lv.

««Elkor» saviem pircējiem regulāri piedāvā dažādas atlaides un iespējas izdevīgiem pirkumiem. Ņemot vērā, ka tuvojas Latvijas neatkarības deklarācijas pieņemšanas 22. gadadiena, un šis ir jau divdesmit otrais «Elkor» uzņēmuma veiksmīgas darbības gads Latvijā, piedāvāsim Latvijas iedzīvotājiem pie mums iepirkties ar 11% atlaidi. Lai pēc iespējas lielāks klientu skaits varētu izmantot mūsu piedāvājumu, tas būs spēkā jau no šīs piektdienas,» norāda uzņēmuma valdes loceklis Ronalds Feldmanis.

Uzņēmums norāda, ka martā notikusī akcija bija līdzīga tai, kādas rīko tirdzniecības tīkli Ņujorkā, Parīzē un citās lielās tūrisma pilsētās.

«Latvijas valsts un uzņēmums Elkor ir teju vienaudži, un neatkarīgās Latvijas iedzīvotāji ir bijis galvenais mūsu attīstības virzītājspēks, kas palīdzējis mums kļūt par vienu no pazīstamākajiem mazumtirdzniecības zīmoliem Latvijā. Šis ir tikai viens no veidiem, kā vēlamies pateikties sabiedrībai par gadu gaitā piedzīvoto izaugsmi,» – tā Feldmanis.

«Elkor» akcija ilgs no 27.aprīļa līdz 4.maijam.


Diskusija par rakstu (0) , atlaide, Elkor, Ronalds Feldmanis

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats