25. septembris, Piektdiena
Vārda dienas: Rauls, Rodrigo
Sākuma lapa » Uzņēmējdarbība » RPIVA: Kvalifikācijas celšanai izvēlas apgūt organizāciju vadību un psiholoģiju
RPIVA: Kvalifikācijas celšanai izvēlas apgūt organizāciju vadību un psiholoģiju
Autors: BNA / 12. janvāris 2012, 12:43
Pēdējās Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas (RPIVA) ziemas uzņemšanas dienās pieaudzis studēt gribētāju skaits, kas vēlas izmantot iespēju uzsākt mācības jau ziemā. Turklāt studēt gribētājiem vēl ir iespēja pieteikties uz brīvajām budžeta vietām.


Ziemas uzņemšana RPIVA norisināsies līdz 13. janvārim. Lai arī studēt gribētāju skaits ir salīdzinoši liels, joprojām atsevišķās programmās kā Pedagoģijas un Psiholoģijas otrā līmeņa profesionālās augstākās izglītības maģistra studiju programmās augstāko izglītību iespējams iegūt valsts budžeta finansētajās studiju vietās.

Kā liecina apkopotā informācija, lielākais pieprasījums šobrīd ir pēc Pedagoģijas un Psiholoģijas studijām, tāpat augstu tiek novērtētas Pirmsskolas izglītības skolotāja un Organizācijas vadības studiju programmas. Ziemas uzņemšanu mācību uzsākšanai parasti vairāk izmanto darbinieki, kas vēlas paplašināt savu redzesloku, paaugstināt kvalifikāciju un veidot karjeru. Lai sasniegtu mērķus nepieciešamas papildināt zināšanas par organizāciju vadību, kā arī psiholoģijā.

“Augstāka izglītība ne tikai dod papildus praktiski pielietojamas zināšanas, bet arī ļauj paplašināt redzes loku, piedaloties diskusijās, gūt jaunas idejas, ka arī veidot kontaktus, kas noder karjeras izaugsmei. Lai nāktu pretī cilvēkiem, kas vēlas studēt, esam izstrādājuši studiju grafikus pilna un nepilna laika klātienē, ko iespējams veiksmīgi savienot ar darbu,” norāda RPIVA sabiedrisko attiecību speciāliste Zane Stašāne.

No 3. - 13. janvārim iespējams pieteikties studijām RPIVA 12 pirmā līmeņa profesionālās izglītības, bakalaura un maģistra studiju programmās Rīgā, kā arī reģionos – Alūksnē, Cēsīs, Kuldīgā, Tukumā, Bauskā vai Jēkabpilī pilna un nepilna laika klātienē.

Lai uzzinātu vairāk par studijām RPIVA, izveidots speciāls bezmaksas uzziņu tālrunis 80002002, kā arī informācija izvietota mājas lapā www.rpiva.lv.Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: RPIVA, ziemas uzņemšana

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats