21. maijs, Otrdiena
Vārda dienas: Ernestīne, Ingmārs
Sākuma lapa » Loģistika, transports » Elektroniskā viedbiļete jau aprīlī, bet mēnešbiļetes vēl papīra
Elektroniskā viedbiļete jau aprīlī, bet mēnešbiļetes vēl papīra
Autors: Dita Vinovska / NRA.lv / 26. marts 2009, 9:04

Aprīlī vairs nebūs nopērkamas papīra braukšanas biļetes kioskos vai pie konduktora, tās aizstās elektroniskā viedbiļete. Savukārt elektroniskā mēnešbiļete būs pieejama tikai no 1. maija.


E-talonu ieviešanas aizkavēšanās Rīgā nedaudz sarežģījusi izskaidrošanas darbu iedzīvotājiem, kuri izmanto sabiedrisko transportu, jo visa sistēma netiek ieviesta vienā dienā, bet dažādos datumos. Uzņēmuma Rīgas karte valdes loceklis Aleksandrs Brandavs Neatkarīgajai pastāstīja, ka jau ir nopērkamas kartona viedbiļetes noteiktam braucienu skaitam un noteiktam laika posmam, bet aprīļa sākumā būs pieejams arī nepersonalizētais e-talons. Taču to līdz maija sākumam nevarēs izmantot mēnešbiļetes iegādei, raksta NRA.lv

Lai informētu iedzīvotājus par jauno norēķinu sistēmu, aprīļa sākumā darbu sāks pieci klientu apkalpošanas centri, kur iedzīvotāji varēs noskaidrot atbildes uz viņus interesējošiem jautājumiem un arī pieteikties personalizētajam e-talonam. Kad elektroniskā norēķinu sistēma būs ieviesta, apkalpošanas centros personalizēto e-talonu izgatavos uz vietas pāris minūšu laikā.

Rīgas satiksmes (RS) valdes priekšsēdētājs Leons Bemhens novērojis, ka divu mēnešu pārejas laiks uz elektronisko norēķinu sistēmu ir pietiekams, lai iedzīvotājiem izskaidrotu, kā tā darbojas. Viņš arī aicināja iedzīvotājus būt atsaucīgiem un saprotošiem pret RS darbiniekiem, jo sistēma ir jauna ne tikai pasažieriem, bet arī viņiem pašiem. E-talonu iegādāties un papildināt varēs vairāk nekā 300 tirdzniecības vietās visā Rīgā. Pakāpeniski pilsētā tiks izvietoti arī 46 biļešu automāti.
Diskusija par rakstu (0)
Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk
Jaunākie komentāri
Mediju apskats