06. decembris, Piektdiena
Vārda dienas: Niklāvs, Nikolajs, Niks
Sākuma lapa » Loģistika, transports » airBaltic jūlijā pārvadājusi par 15% vairāk nekā šajā periodā pērn
airBaltic jūlijā pārvadājusi par 15% vairāk nekā šajā periodā pērn
20. augusts 2018, 12:14
Latvijas lidsabiedrība airBaltic 2018. gada jūlijā pārvadājusi 452 646 pasažierus jeb par 15% vairāk nekā šajā periodā pērn uz galamērķiem lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Skandināvijā, Krievijā, NVS un Tuvajos Austrumos. No šā gada janvāra līdz jūlijam airBaltic pārvadāja 2 329 485 pasažierus jeb par 19% vairāk nekā pirms gada.


airBaltic izpilddirektors Martins Gauss norāda: "Mēs ļoti lepojamies ar ilgstošu divciparu skaitlī mērāmu izaugsmi, taču mums jābūt gataviem nākotnei. Jūlijs bija mūsu vasaras sezonas intensīvākais mēnesis, un mēs spējām saglabāt lidojumu regularitāti, kā arī augstus klientu apkalpošanas standartus."

2018. gada jūlijā airBaltic veica 5 266 lidojumus, kas ir par 10% vairāk, salīdzinot ar to pašu periodu pērn. 2018. gada pirmajos septiņos mēnešos airBaltic veica 31 845 lidojumus. Vietu piepildījums lidmašīnās jūlijā bija 86%, bet pēdējos septiņos mēnešos – 76%.

airBaltic lidojumu 15 minūšu punktualitātes rādītājs pirmajos septiņos 2018. gada mēnešos sasniedza 86,5%. Tas norāda, ka vairāk nekā 86 no 100 airBaltic reisiem izlidoja plānotajā laikā, vai ar ne vairāk kā 15 minūšu aizkavēšanos. Tikai 2% no visiem lidojumiem kavējās par vairāk nekā stundu.

airBaltic nodrošina lidojumus uz vairāk nekā 70 galamērķiem no Rīgas, Tallinas un Viļņas, piedāvājot ērtus savienojumus no Rīgas uz plašo galamērķu klāstu lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Skandināvijā, NVS un Tuvajos Austrumos. 2019. gada vasarā airBaltic savam maršrutu tīklam pievienos trīs jaunus galamērķus no Tallinas uz Malagu, Briseli un Kopenhāgenu, kā arī uzsāks tiešos lidojumus no Rīgas uz Štutgarti. 

Publicitātes foto 
Diskusija par rakstu (0)
Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk
Jaunākie komentāri
Mediju apskats