25. oktobris,
Vārda dienas: Beāte, Beatrise
Sākuma lapa » Izglītība, kursi, semināri » Top uzņēmēju asociācija, lai sniegtu atbalstu studentiem
Top uzņēmēju asociācija, lai sniegtu atbalstu studentiem
Autors: Marta Kive / 15. oktobris 2018, 14:41
Virkne Latvijā zināmu uzņēmēju – Vita Jermoloviča, Viesturs Bulāns, Elmārs Tannis, Ivars Godmanis, Enno Encis, Juris Rekšņa, Artūrs Mednis, Aiva Vīksna, Andris Vanags u.c. apvienojušies asociācijā, ar mērķi sniegt atbalstu un padomu tiem studentiem, kuri vēlas sākt savu uzņēmējdarbību. 


Asociācija apvieno vairāk nekā 30 pieredzējušus uzņēmējus un dažādu nozaru ekspertus, kuri ir gatavi dalīties pieredzē un ar savu padomu atbalstīt studentus, kuri jau ir spēruši vai tikai plāno spert pirmos soļus biznesā. Jaunie un topošie uzņēmēji varēs griezties pie mentoriem pēc padoma biznesa attīstības, mārketinga, reklāmas, tēla veidošanas, nodokļu, finanšu plānošanas u.c. jautājumos. 

“Tie, kuri uzņēmējdarbības vidē ir pavadījuši daudzus gadus, no personīgās pieredzes zina, cik sarežģītas sākuma posmā šķiet tās lietas, bez kurām uzņēmējam neiztikt – kolektīva izveide, uzņēmuma tēla veidošana, nodokļu politika, finanšu plānošana, eksportēšana u.tml. Un katrs no mums savas uzņēmējdarbības pirmsākumos būtu priecīgs, ja būtu atbalsta plecs vai kāds, pie kura vērsties pēc padoma. Radot šādu atbalsta plecu, mēs vēlamies pamudināt jauniešus uzdrīkstēties uzsākt savu biznesu, bet tos, kuriem jau ir uzņēmumi, pamudināt attīstīties un iespējams raudzīties arī ārvalstu tirgus virzienā,” stāsta asociācijas idejas autore, Biznesa augstskolas Turība Uzņēmējdarbības fakultātes dekāne Zane Driņķe. 

AS “Sakret Holdings” padomes priekšsēdētājs Andris Vanags, kurš ir viens no mentoriem, uzsver: “Ar gadiem cīņa par savu biznesa nekļūst vieglāka, bet uzkrātā pieredze paver plašākas iespējas. Uzskatu, ka ar tām ir jādalās, tādejādi palielinot to cilvēku loku, kuri spēs un pratīs pelnīt. Esmu piekritis būt par mentoru, jo tā ir iespēja veidot kontaktus starp cilvēkiem, kuri meklē jaunas idejas, un cilvēkiem, kuriem ir idejas, bet vēl nav tik plašu iespēju tās realizēt. Mentoru asociācija pavērs vārtus daudzām idejām – ja man savulaik kāds būtu sniedzis tādu atbalstu, tad šodien mans bizness noteikti būtu daudz plašāks.”
Diskusija par rakstu (0)
Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk
Jaunākie komentāri
Mediju apskats