26. septembris, Sestdiena
Vārda dienas: Gundars, Knuts, Kurts
Sākuma lapa » Latvijas Eksportpadome » Nodrošinās vietējiem uzņēmējiem bezmaksas apmeklētāju kartes izstādei CeBIT 2010 Vācijā
Nodrošinās vietējiem uzņēmējiem bezmaksas apmeklētāju kartes izstādei CeBIT 2010 Vācijā
Autors: BNA / 16. februāris 2010, 11:25

Lai paplašinātu Latvijas vietējo uzņēmumu informētību par Informāciju Tehnoloģiju (IT) jomas attīstību pasaulē, Latvijas Eksportpadome sadarbība ar uzņēmumu SIA Computer Hardware Design (CHD) piedāvās interesentiem ierobežotā skaitā bezmaksas apmeklētāju kartes dalībai prestižajā tehnoloģiju izstādē CeBIT 2010, kas šogad no 2. - 6. martam norisināsies Hanoverē, Vācijā.


“Informācijas tehnoloģijas ir nozare, kur nemitīgi jābūt lietas kursā par tirgus izmaiņām. Lai sasniegtu labākos rezultātus, nepietiek tikai ar interneta ziņu lasīšanu, nepieciešams būt klāt visos nozīmīgākajos pasākumos. Lai nodrošinātu šo iespēju sadarbībā ar uzņēmumu CHD esam raduši iespēju paplašināt Latvijas informatīvo vidi, piedāvājot uzņēmējiem iespēju apmeklēt prestižo izstādi bez maksas,” norāda Latvijas Eksportpadomes projektu direktors Jānis Āboliņš.

Tirdzniecības aprīkojuma piegādes uzņēmums CHD ar ekspozīciju arī pats piedalīsies starptautiskajā izstādē 16. halle, stends E 55, kur šogad piedāvās jaunu produktu līniju – jaunus kompaktās klases kases aparātus, kas nodrošina pilnu standarta kases aparāta funkcionalitāti un pat papildus funkcijas.

CeBIT ir starptautiska IT izstāde, kas šogad norisināsies Vācijas pilsēta Hanoverē. Tā apvienos jaunākos tehnoloģiju un telekomunikāciju produktus, pakalpojumus un risinājumus, lielāko vērību pievēršot Biznesa tehnoloģijām, informācijas un komunikāciju tehnoloģiju infrastruktūrai un nākotnes informācijas un komunikāciju tehnoloģijām, to attīstības perspektīvām. CeBIT ir vieta, kur sastopas visi pasaules nozīmīgākie ražotāji un izplatītāji, tādēļ tajā iespējams gūt pilnvērtīgu ainu par nozares aktualitātēm.
Diskusija par rakstu (0)
Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats