Juris Viļums
politika
Pievienots 2015 gada 26. martā | 0 komentāri
Separātisms. Šis vārds pēdējā gada laikā dažādos veidos, locījumos un kontekstos dzirdēts tik bieži un tik daudzskaitlīgās versijās, ka droši varētu pasludināt par gada vārdu vai nevārdu Latvijas, Eiropas vai pat visas pasaules politikā. Par to spriež valdība, par to diskutē NATO un ES sanāksmēs, par to no preses slejām atgādina pat kāds pilsonis Beness Aijo – visnotaļ savdabīgs «nacionālboļševiku» līderis un reinkarnējies «latviešu sarkanais strēlnieks“ vienā personā.
Pievienots 2015 gada 8. janvārī | 0 komentāri
Jaunais gads nāk ar jaunām iecerēm un jauniem plāniem. Valsts budžeta vairākos lappušu simtos ietvertie sausie cipari tā vai citādi ietekmēs daudzu Latvijas iedzīvotāju, uzņēmumu un pašvaldību ikdienu visa 2015.gada garumā.
Pievienots 2012 gada 9. septembrī | 0 komentāri
Raksti par Saeimas deputātu saņemtajām algām un izlietotajām kompensācijām jau sen ir kļuvuši par Latvijas medijos piedāvātās informācijas neatņemamu sastāvdaļu. Svētdien (02.09.2012.) šīs rubrikas saturu papildināja arī TV3 raidījums «Nekā Personīga» un tajā atspoguļoto vēl joprojām aktīvi pārpublicē vai ikviens sevi cienošs Latvijas plašsaziņas līdzeklis.
Par autoru
12. Saeimas deputāts
Reklāma