Arnis Lapiņš
sabiedriskās attiecības
Pievienots 2014 gada 18. jūlijā | 0 komentāri
Jāatzīstas, ka pirms trim gadiem biju viens no tiem, kas bija skeptiski par toreizējā Valsts prezidenta Valda Zatlera slaveno rīkojumu Nr.2 par Saeimas atlaišanu (skat. «Diena» 8.06.2011.). Vēl vairāk - ignorēju arī referendumu par Saeimas atlaišanu, kā arī prognozēju, ka vairākuma cerības par to, ka situācija tūlīt radikāli mainīsies, ir nevietā.
Pievienots 2014 gada 28. maijā | 0 komentāri
«Šķiet, ka ar masīvu reklāmas kampaņu un primitīvu populismu pat hokeja tiesnesis Jerabeks panāktu, ka viņu ievēl EP,» - šāds kādas tvitera lietotājas ieraksts laikam viskoncentrētāk pauž to noskaņojumu, kas patlaban, šķiet, pārņēmis lielu daļu ap politiku stāvošu un spietojošu cilvēku.
Pievienots 2014 gada 6. maijā | 0 komentāri
Zinātniskās fantastikas klasiķu brāļu Strugacku stāsta «Pikniks ceļa malā» varonis – stalkers Redriks Šuharts nonāk pie citplanētiešu atstātās Zelta lodes, kas, kā runā, spējot izpildīt cilvēku vēlēšanās, un tad pēkšņi apjauš, ka nespēj izteikt vārdos, ko īsti grib. Tā nu viņš var tikai atkārtot to, ko dzirdējis no nupat bojā gājušā ceļabiedra: «Laimi visiem par brīvu, lai nevienam nav jāaiziet tukšā!»
Par autoru
"P.R.A.E. Sabiedrisko attiecību" projektu direkto ...
Vairāk
Reklāma